מאגר הנכסים המניבים הגדול בישראל

אודות מניבים ישראל

מניבים ישראל הוא אתר שמרכז את כל מה שקשור לנכסים מניבים בארץ ובעולם.

אז מה תמצאו במניבים ישראל?

 

לוח נדל"ן מניב

מניבים ישראל מציגה לגולשים מאגר איכותי של נכסים מניבים מכל הסוגים, עם מערכת חכמה וסינון מדויק שמציגה למשקיע את הנכסים בצורה ברורה וקלה לפי הגדרות החיפוש האישיות של המשקיע.

 

התראות נכסים למשקיעים

באתר תוכלו להירשם לקבלת עידכונים למייל על כל נכס חדש שנוסף לאתר בזמן אמת, והכל לפי הגדרות החיפוש של ההשקעה והנכס אותו אתם מחפשים.

 

פרסום באתר

בלוח מניבים ישראל כל אחד יכול להעלות ולפרסם נכס בחינם, ותהנו ממערכת שהיא אחת מהפלטפורמות הגדולות והמתקדמות לחיפוש נכסים מניבים על ידי משקיעים פונטציאליים, ואתם יכולים לצרף אליו את הנכס שלכם בקלות ובנוחות.

 

פרסום VIP באתר

באפשרותכם לפרסם נכס בחבילת VIP, כאשר הנכס שלכם יקבל קידום משמעותי ברשת, כמו"כ הנכס יישלח ישירות למיילים של מאגר המשקיעים האיכותיים שרשומים לקבלת עידכונים באתר, כל משקיע לפי הגדרות החיפוש האישיות שלו, (הרבה עיסקאות כבר נחתמו דרך העידכונים למיילים) בנוסף אנו נלווה את העיסקה ונציע למשקיעים המתאימים באופן אישי.

שירות VIP כרוך או בתשלום או בחתימת שת"פ עם מניבים ישראל.

 

שירותי תיווך

צוות המומחים של מניבים ישראל ישמחו לתת שירותי תיווך איכותי הן למשקיעים לאיתור אישי של נכסים מניבים איכותיים ששמורים אצלנו במשרד, והן לבעלי נכסים שמחפשים למכור את הנכס למשקיעים איכותיים ובצורה קלה.

 

לקבלת מידע נוסף אודות פרסום או רכישה של נכס מניב אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
בטל' 072-2774567 או דרך האתר ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם.
 

האתר עובד בימים אלו שדרוגים מורחבים, יתכנו שיבושים קלים בתצוגה בתקוה להבנה.

פרסם נכס