אם אתם מחפשים הכנסה פאסיבית, היינו – הכנסה כספית אשר לא תצטרכו לעבוד קשה בשבילה, השקעה בנדל"ן יכולה להיות בדיוק התשובה. במאמר זה תקבלו את כל המידע אודות הכיוון שהרבה מאוד ישראלים (ולא רק) פונים אליו, ושנחשב אחד מהפתרונות הטובים ביותר בתחומי ההשקעות כאן ועכשיו.

מהי, בעצם, השקעה בנדל"ן?

השקעה בנדל"ן נקראת גם רכישת נדל"ן מניב, כאשר המשמעות של הדברים היא רכישת נדל"ן מסחרי או פרטי, השכרתו לצד שלישי, וקבלת שכר דירה שיכול להוות יופי של תשואה. למרות זאת, על מנת שהשקעה כזאת תחזיר את עצמה ואף תניב רווחים כמה שיותר מוקדם, חשוב לבצע אותה בדרך הנכונה.

אז איך משקיעים נכון בתחום של נדל"ן מניב?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. צוות המומחים של מניבים ישראל אסף עבורכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם להיכנס לתחום המאוד פופולרי הזה של השקעה בנדל"ן, ולהרוויח ממנו כמה שיותר.

 • בדיקת היתכנות

  על מנת להשקיע בנדל"ן, חשוב לוודא שיש לכם את ההון הנחוץ. אחרי הכל, השקעה כזאת משמעולה רכישה של נכס, וחשוב להבטיח שיש לכם את היכולת להשיג את ההון הדרוש לכך מבלי לשקוע בחובות, שהרי אז לא תרוויחו כלום.

 

 • בחירת סוג הנכס

  חשוב מאוד להחליט אם אתם מעוניינים להשכיר נדל"ן פרטי או נדל"ן עסקי. כמובן שמנדל"ן עסקי תוכלו בדרך כלל להשיג תשואות גבוהות יותר, אולם חשוב לזכור שנדל"ן כזה מחייב ברוב המקרים גם השקעה כספית גבוהה יותר וגם מעורבות והתעסקות רבות יותר. לכן, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר יסייעו לכם לבצע את הבחירה המתאימה להעדפות ולצרכים שלכם, ולקבל החלטה מושכלת לרכישת סוג הנכס שיתאים לכם.

 • בחירת המיקום

  התשואה שיניב לכם נכס מסוים תלויה במידה רבה במיקום שלו. להווה ידוע, כי ישנם מקומות בהם הנכסים יקרים יותר וגם מניבים בדרך כלל תשואות גבוהות יותר, וישנם מקומות בהם הנכסים עולים פחות ובהתאם – מניבים תשואות יותר נמוכות. למרות זאת, יש מקרים בהם כדי להשקיע דווקא בנכס הממוקם במיקום פחות נחשב אשר עתיד להפוך למקום מאוד נחשב, כמו למשל מקום שכיום לא עוברת בו רכבת, אבל שעתידה להיסלל בו מסילה ממש בקרוב. כך, אפשר לרכוש את הנכס בזול, ובבוא העת להשכיר אותו ביוקר. על מנת להגיע לנכסים כאלה, כדאי מאוד להיוועץ בחברה המתמחה בתחום של השקעה בנדל"ן, ולקבל ממנה את כל הפרטים.

 

 • בחירת השוכרים

  על מנת ליהנות באמת מההשקעה שלכם בנדל"ן, חשוב גם לדעת לבחור את השוכרים שיעשו שימוש בנכס שלכם. ראשית, חשוב לוודא שיש להם יכולת לשלם את שכר הדירה שאתם דורשים, ורצוי גם לנסות להבין אם מדובר בשוכרים שידעו להסתדר ולא יערבו אתכם בכל "פיפס" שקורה, או בכאלה שעל כל טפטוף של טיפה אחת מהברז יזמינו אתכם.

 

 • קביעת המחיר

  פרמטר נוסף המשפיע מאוד על התשואה שתקבלו מאותו נדל"ן מניב הוא, כמובן, המחיר בו תבחרו להשכיר אותו. כמובן שכדאי שהמחיר יתאים לטווח המחירים הממוצע של נכסים מאותו סוג, אולם יש מקרים בהם אתם יכולים לבקש יותר ויש כאלה שבהם לא. גם לטובת נושא קביעת המחיר כדאי מאוד להיוועץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום, ואשר יוכלו להביא בחשבון את כל השיקולים ולהמליץ לכם על תג המחיר.

   

מניבים ישראל – השקעה בנדל"ן שעושה את ההבדל

מניבים ישראל עוסקת בתחום של השקעות נדל"ן מזה עשרות שנים, ומלווה בהצלחה אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים. באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של נכסי נדל"ן עסקי ופרטי כאחד, וצוות המומחים שלנו עומד לשירותכם כדי לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

השקעות עם עתיד

כאשר אתם מחליטים לבצע השקעה בנדל"ן, כדאי שהצעדים שלכם יהיו שקולים ומדודים. אחרי הכל, מדובר כאן בהשקעה של לא מעט כסף, ואם עושים טעויות – לא תמיד אפשר לשקם. לכן, אין ספק שהשקעה בנדל"ן היא צעד חשוב שיכול לתרום מאוד להכנסה הפאסיבית שלכם, אבל כדאי מאוד לעשות זאת רק אחרי שאתם בטוחים שיש לכם את הכסף הדרוש להשקעה, וכאשר אנשי מקצוע מנוסים מלווים אתכם.

אנחנו כאן לשירותכם

אם החלטתם שאתם רוצים לבצע השקעה בנדל"ן או שאתם עדיין מתלבטים; אם אתם לא בטוחים שאתם רוצים להשקיע בתחום של נדל"ן מניב עסקי או פרטי – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, לקבוע פגישה וצוות היועצים שלנו ישמח מאוד לעמוד לשירותכם.

 

האתר עובד בימים אלו שדרוגים מורחבים, יתכנו שיבושים קלים בתצוגה בתקוה להבנה.

פרסם נכס