אם אתם מחפשים דרך בטוחה להכנסה פאסיבית שתעבוד בשבילכם ותכניס לכם כסף מדי חודש לבנק כמעט מבלי שתצטרכו להתאמץ – אתם צריכים לפנות אל תיווך מסחרי שיסייע לכם לעשות את הצעדים הראשונים.

מהו תיווך מסחרי?

כשמו כן הוא – משרד תיווך המתמחה בתחום של נדל"ן מסחרי הכולל נכסים למכירה שעבורכם יכולים להוות נכסים להשקעה. אם זה נשמע מעט מורכב, בפועל זה הרבה יותר פשוט. כל מה שעליכם לעשות הוא לאתר תיווך מסחרי בעל שם, ידע וניסיון אשר תמיד עושים את ההבדל, לגשת לפגישה עם אחד הסוכנים ולהגיד שאתם מתעניינים בתחום של נדל"ן מניב מסחרי. בשלב זה הם ירצו לשמוע מכם מה בדיוק אתם מחפשים ומהו התקציב העומד לרשותכם, ויציעו לכם מגוון של נכסים למכירה שעבורכם יהוו נכסים להשקעה. כל נכס מאותם נכסים שתבחרו, תוכלו להשכיר במחיר מתאים, ומדי חודש ייכנס סכום כספי לחשבון הבנק שלכם.

אבל בואו נתחיל מהתחלה.

מה זה בדיוק נדל"ן מניב?

נדל"ן מניב הוא כל נכס דלא ניידי אשר מושכר לצד שלישי תמורת סכום כספי. הסכום הכספי הזה מחזיר בתוך זמן מסוים את ההשקעה, ולאחר מכן הופך לרווחים נטו עבור הבעלים. הגדרה זאת מתייחסת לכל סוגי הנכסים – פרטיים, עסקיים ומסחריים. כמובן שברוב המקרים שכר הדירה שתוכלו לבקש על שימוש בנדל"ן מסחרי הוא גבוה הרבה יותר מזה שתוכלו לבקש על שימוש בנדל"ן עסקי או פרטי, ולכן זו השקעת הנדל"ן המועדפת על הרבה מאוד אנשים. מאידך, השקעה כזאת מחייבת גם הרבה יותר הון עצמי ראשוני, ולכן היא אינה מתאימה לכל האנשים.

כמה כסף אפשר לקבל מהשקעה בנדל"ן מניב?

התשובה לשאלה זאת תלויה בהרבה מאוד פרמטרים, ביניהם:

  • סוג הנכס

    כפי האמור לעיל, על שימוש בנדל"ן פרטי אפשר יהיה לבקש שכר דירה הרבה יותר נמוך מזה שאפשר יהיה לבקש עבור שימוש בנכס עסקי, ושכר הדירה שאפשר יהיה לבקש על שימוש בנכס עסקי יהיה הרבה יותר נמוך מזה שאפשר יהיה לבקש עבור שימוש בנדל"ן מסחרי.

 

  • מיקום הנכס

    עבור השימוש בנכס הממוקם בלב ליבה של העיר, או, כשמדובר בנכס מסחרי – בלב ליבו של איזור תעשייה פעיל ושוקק, אפשר יהיה לגבות סכום הרבה יותר גבוה מזה שאפשר יהיה לגבות עבור השימוש בנכס שממוקם באיזורים מרוחקים ונידחים.

 

  • המחיר שאתם קובעים

    כמובן שהסכום שייכנס לכם מדי חודש לחשבון הבנק הוא בדיוק הסכום שאתם תקבעו עבור השכרת הנכס. כמובן שכדי לקבוע את המחיר כדאי להיוועץ ביועצי נדל"ן מומחים ומנוסים כמו גם לבדוק גם את טווח מחירי השכירות של נכסים דומים. אחרי הכל, סביר מאוד להניח שאנשים יעשו סקר שוק לפני שיחליטו אם לשכור את הנכס, ואם אם יגלו שנכס מאוד דומה מוצע להשכרה במחיר הרבה יותר נמוך – הם יעדיפו אותו.

חשוב מאוד, שאם בחרתם נדל"ן מסחרי מניב, תפנו אל תיווך מסחרי אשר ברשותו הרבה מאוד נכסים להשקעה. סוכניו של משרד תיווך כזה יוכלו גם להציע לכם נכסים שיתאימו לצרכים ולהעדפות שלכם, וגם לסייע לכם לקבוע את תג המחיר הגבוה ביותר שיש סבירות גבוהה שתוכלו לקבל.

מניבים ישראל – תיווך מסחרי שעובד בשבילכם

אין ספק, כי השקעה בנדל"ן מסחרי יכולה להניב לכם תשואה יפה אשר תביא לכך שתחזירו את סכום ההשקעה בתקופה הקצרה ביותר, ושתוכלו להרוויח ממנה הרבה יותר ממה שתוכלו להרוויח מהשקעה בכל נכס מניב אחר.

באתר של מניבים ישראל תוכלו למצוא הרבה מאוד נכסים למכירה אשר עבורכם יכולים להיות נכסים להשקעה. למרות זאת, על מנת לעשות את הצעד הנכון עבורכם, חשוב שתקבלו ייעוץ מקצועי מאנשי מקצוע אשר יסייעו לכם לבדוק את היתכנות רכישת הנכס ויספקו לכם את כל הנתונים שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

חשוב לזכור, כי השקעה בתחום של נדל"ן מניב מכל סוג ובעיקר מהסוג המסחרי, מחייבת השקעה של לא מעט כסף, וחשוב שתבצעו את הצעדים הנכונים שיאפשרו לכם להחזיר את כספכם ולהתחיל להרוויח – כמה שיותר מהר.

כמשרד תיווך מסחרי המתמחה בתחום, אנחנו במניבים ישראל נשמח לעמוד לשירותכם. צרו קשר טלפוני או דרך האתר לקביעת פגישה ראשונית, ונצא לדרך שתאפשר לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית אמיתית שתעבוד בשבילכם.

 

 

האתר עובר בימים אלו שדרוגים מורחבים, יתכנו שיבושים קלים בתצוגה בתקוה להבנה.

פרסם נכס